CLEVER GIRL LUXE

Clever Girl Luxe  - Швидкий тест на вагітність

Тест на вагітність Clever Girl Luxe є швидким якісним тестом на присутність гормону вагітності людини  (hCG - хоріонічного гонадотропіну) в сечі.


ПРОЦЕДУРА ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУ:

  1. Зберіть зразок сечі у чисту суху ємність.
  2. Вийміть тест з упаковки, Маленький мішечок з поглиначем вологи викиньте,
  3. Занурте тест у сечу, та тримайте його там протягом 5-ти секунд. Не занурюйте тест нижче синьої позначки (дивись рисунок 1).
    Розмістіть тест на сухій плоскій поверхні.
  4. Результати тесту можна буде прочитати через 3-5 хвилин.

НЕ ІНТЕРПРЕТУЙТЕ РЕЗУЛЬТАТ ТЕСТУ ЧЕРЕ3 10 ХВИЛИН!


ЗЧИТУВАНЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ТЕСТУ:

Позитивний результат - вагітність.

На тесті з'являються дві смуги рожевого кольору (дивись рисунок 2). Тест позитивно вказує на те, що ви вагітні. Одна смужка може бути яскравіша за іншу. Ці дві смужки можуть мати будь-який відтінок рожево-фіолетового кольору. Однак, ви чітко бачите дві паралельні лінії.

Негативний результат - вагітності немає.

На тесті з'являється одна смуга рожевого кольору ближче до верхнього кінця тесту (дивись рисунок 3). Результат тесту є негативний, він вказує на те, що вагітності немає. Невирішальний результат.

Тест вважається невирішальним у разі відсутності кольорових смужок взагалі. Рекомендовано, щоб у такому випадку тест було повторено з новим тестом Clever Girl Luxe негайно, або ж були отримані свіжі зразки сечі та проведене тестування через 48 годин.


ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Ям працює Тест на вагітність Clever Girl Luxe?
Коли жінка стає вагітною,її організм починає виробляти гормон, людський хоріонічний гонадотропін (hCG), який виділяється у сечу, і рівень цього гормону з часом збільшується.

Чи повинна я тестуватися у визначений час доби?
Ви можете користуватися тестом на вагітність Clever Girl Luxe в будь який час дня чи ночі. Але ж у випадку дуже ранньої вагітності (від 8 до 10 діб після запліднення), рекомендується використовувати першу вранішню сечу. (Статевий акт та запліднення не завжди співпадають у часі, тому що сперматозоїди можуть жити у статевих шляхах жінки до запліднення 4-7 діб.)

Коли я повинна тестуватися?
Так швидко, як тільки менструація запізнилась на добу. Якщо є бажання перевіритися до початку менструації - то не раніше ніж через 7 днів після статевого акту. В ці дні запліднена яйцеклітина просувається в напрямку матки по маточній трубі та гормон вагітності ще не виробляється.

Коли настав перший день вагітності?
Перший день вагітності настає, копи запліднена яйцеклітина подолає маткову трубу, потрапить до матки, та імплантується (прикріпиться) до її стінки. Це відбувається не раніше ніж через 7 діб після статевого акту.

Що робити, капи я вважаю, що результати тестування не є чіткими?
Якщо ви не можете чітко визначити, є дві смужки чи ні, повторіть тест через 2-3 доби з новим тестом на вагітність Clever Girl Luxe. Якщо результат буде позитивним, лінії будуть яскравішими, ніж в попередній раз. Деякі медичні препарати, які містять hCG, або ж використовуються в комбінації з hCG (наприклад РregnуІ, Porfasi, Pergonal) та дуже виняткові медичні обставини можуть давати фальшивий позитивний результат. Спиртне, анальгетики, антибіотики, таблетки проти вагітності чи таблетки проти болю не повинні впливати на результат тесту.

Тест може давати хибний позитивний результат, якщо ви мали аборт, або ж були породіллею протягом останніх З тижнів. Це трапляється тому, що тест може виявляти hCG в вашому організмі з попередньої вагітності.

Я тримала тест в сечі більше ніж 5 секунд. Чи отримаю я вірний результат?
Так, декілька додаткових секунд не впливають на результат тесту.

Я тримала тест в сечі менше ніж 5 секунд. Чи отримаю я вірний результат?
Ні, тому що отриманий тестом зразок сечі в цьому випадку буде дуже малим, недостатнім, щоб змочити весь тест та провзаємодіяти з реагентами тесту.

Що мені потрібно робити, якщо тест є позитивним?
Якщо результат тесту є позитивним, ви повинні зустрітися зі своїм лікарем, щоб обговорити вашу вагітність і наступні кроки.

Що я повинна робити, якщо результат тесту є негативним?
Якщо результат тесту є негативним, тоді, скоріш за все, ваша сеча містить недостатню кількість hCG, і ви не вагітні. Тим не менше, ви могли прорахуватися з часом початку ваших місячних, особливо у тому випадку, коли вони не є регулярними. Якщо ваші місячні не почалися через тиждень, треба повторити тестування. Якщо ви знову будете мати негативний результат, але місячні не почнуться, вам потрібно буде зустрітися з лікарем. Ця відстрочка може бути викликана іншими причинами.

Що трапиться, якщо я не буду чекати повні 5 хвилин перед тим як зчитати результати тесту?
Якщо ви почнете зчитувати результат тесту раніш, ніж за 5 хвилин, ви не дасте тестові достатньо часу для опрацювання, тому результат тесту може бути хибним. НЕ ІНТЕРПРЕТУЙТЕ результати, отримані більше, як через 10 хвилин після того, як ви занурили тест у сечу, так як в силу вступають інші хімічні процеси.

 

Вироблено фірмою:
ZER HITECH (1976) Ltd
Ізраїль

Постачальник:
ТОВ Синтез
+38 (04343) 64 755
sint@a-teleport.com

www.sinteth.com.ua